
Дитячі пазли магніти для дітей віком 3+
592 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячі пазли магніти - чудовий подарунок дитині віком від 3 років. За допомогою кольорових магнітів фігурок можна будувати різноманітні малюнки. К комплекті малюнки мідказки, які допоможуть зробити гру ще цікавішою.
Розмір деревяної коробки: 17,7 х 17,7 х 4,3 см
Вага: 390 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Наявність магнітів | Так |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Розміри | |
| Висота | 4.3 см |
| Довжина | 17.7 см |
| Ширина | 17.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴






