
Акумулятор 12V 12000 мА/год штекер 5.5x2.1mm
2 760 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор 12 Вольт універсальний має об'єм 12000 мА/ч. Комплектується штекером 5.5x2.1mm.
Акумулятор можна використовувати за призначенням, наприклад для підключення кораблик, діодів чи освітлення.
Розмір акумулятора: 165х35х65 мм
Вага: 780 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 12000 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.78 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴




