
Підсак короповий Blackpool Carp 1,80м 100х100см
1 815 ₴
- Готово до відправки
- Код: CPX1809компл
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Голова карпового підсаку 100х100. Зручний, складаний короповий підсаку. У розкладеному стані його трикутна форма ідеально підходить для виведення особливо великих екземплярів риб (коропів, линів, лящів, головнів, вусанів). Оснащений міцним блоком і суперм'яких сіткою з розміром вічка 5 мм Підсаку має міцні і легкі «вуса» з склопластику довжиною 100 см.
Сітка підсаку не вбирає воду і запахи, швидко сохне після використання. Для максимально надійної стикування з блоком кріплення кінці «вусів» опресовані в металеві трубки. Стандартне гвинтове кріплення дозволяє використовувати будь-які типи ручок.
Ручка для підсака Carp Pro Blackpool, довжиною 180 см, складається з двох секцій по 95 і 85 см, що робить її дуже зручною для транспортування. Легкий карбоновий бланк та вставне з'єднання забезпечують хороший запас міцності. Оснащена руків՛ям з EVA.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Діаметр | 100 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 240 см |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Розмір комірки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| З' єднання | Штекер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 815 ₴





