
Акумулятор 12V 10000 мА/год штекер 5.5x2.1mm + зарядне 12V
3 410 ₴
- В наявності
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор 12 Вольт універсальний має об'єм 10000 мА/ч. Комплектується штекером 5.5x2.1mm.
Акумулятор можна використовувати за призначенням, наприклад для підключення кораблик, діодів чи освітлення.
Розмір акумулятора: 92х55ж65 мм
Вага: 700 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор + зарядний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 410 ₴



