Flagman EVA Gray Woven Bag – серія водонепроникних сумок для тимчасового зберігання і транспортування улову. Їх виготовлено з преміального та міцного матеріалу Woven EVA зі спеціальною армуючою структурою. Кришка кожного виробу закривається за допомогою надійної двосторонньої блискавки. Із зовнішнього боку кришки нанесено лінійку для вимірювання довжини улову. Сумки для риби Flagman EVA Gray Woven Bag легко очищуються від забруднень, не пропускають воду, не накопичують запахи. Вони обладнані міцними ручками для перенесення, зручні в зберіганні та транспортуванні.
Розмір: 48x28x23 см
Об`єм: 35
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴







