
Ліжко коропове Carp Pro Light Bed 8 Legs 205см CPHD8338
8 775 ₴
- Готово до відправки
- Код: CPHD8338
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Carp Pro Light Bed 8 Legs – полегшене коропове ліжко з високим рівнем комфорту. Завдяки міцній рамі з алюмінію і сталі його конструкція має надзвичайну міцність і надійність. Ліжко Carp Pro Light Bed обладнано матрацом із м'яким наповненням і вбудованою подушкою. Зносостійке покриття з поліестеру 600D забезпечує ліжку довговічність і надійний захист від вологи та бруду. Завдяки восьми телескопічним ногам із надійними та легкими у використанні фіксаторами, ліжко можна встановити на будь-яких нерівностях берега. Ноги оснащено широкими шарнірними п'ятами, які не дають ліжку провалитися в м'який ґрунт. Легке і зручне коропове ліжко Carp Pro Light Bed швидко складається, а в складеному стані не займає багато місця.
Характеристики Carp Pro Light Bed CPHD8338:
Легка міцна рама з 8-ма ногами, що виготовлена з алюмінію і сталі
Плоскі шарнірні з'єднання
Зручна для транспортування складана конструкція
Товстий м'який матрац із вбудованою подушкою
Розумна система кріплення матраца до рами дає змогу уникнути його провисання
Регульовані ніжки
Міцні та зручні фіксатори ніжок
Великі грязьові п'яти на шарнірах
Компактний розмір
Характеристики:
Виробник: Carp Pro
Код товару: CPHD8338
Довжина: 205 см
Ширина: 78 см
Висота: 30-40 см
Вага: 10.5 кг
Транспортувальні габарити: 80x80x27 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 80 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 80 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 27 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 775 ₴






