-15%

Ваги кухонні Cook Home 3кг/1гр (20х14.5 см)
458 ₴
389,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300-5
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги кухонні Cook здатні зважити до 3 кг продуктів з точністю до 1 грама. Також для додаткової зручності передбачена функція тарокомпенсація.
Завдяки невеликим габаритним розмірам 20х14,5х3,2 см прилад займе зовсім небагато місця на робочій поверхні. На РК-екран виводяться результати зважування. Живлення: 2 батарейки типу ААА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Компенсація тари | Так |
| Максимальна вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Знімна тара | Ні |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389,30 ₴


