-8%

Сумка для інструментів та грузил V-Carp BOX 20х13х7
340 ₴
313 ₴
- Готово до відправки
- Код: w11у4
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний футляр для зберігання коропових вантажив і аксесуарів. Якісна фурнітура та матеріали виконання сумки надійно збережуть ваші рибальські аксесуари, а зручна ручка з ущільнювачем дозволить легко транспортувати важливі коропові дрібниці.
Надійна фурнітура
Внутрішня прозора кишеня
Габарити 20 х 13 х 7 див.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Coyote |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴





