Косметичка жіноча для зберігання засобів для догляду, для подорожей та аксесуарів для спорту та відпочинку. Косметичка на блискавці розміром 25х13х11 см. Розмір ідеально підходить для зберігання косметики та флаконів. Косметичку завжди можна взяти з собою в дорогу, а в неї покласти необхідні речі.
Матеріал екошкіри. Вологозахисна. Легко протирається. Підходить для всіх випадків життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Размеры | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 250 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Ручки | Одна |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴









