-5%

Парасолька Fishing ROI Umbrella Shelter 2.5 м
1 699 ₴
1 611 ₴
- Готово до відправки
- Код: 603-UM25
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасолька Fishing ROI Umbrella Shelter 2.5м - якісний і надійний рибальський парасольку. Виготовлений з легкого та міцного нейлону, який відрізняється невеликим об'ємом та малою вагою. Тент пропускає повітря, забезпечуючи при цьому вологозахист. Металеві елементи каркаса здатні витримувати значні навантаження, що виникають, наприклад, під час поривів вітру.
Діаметр парасольки:250см
Висота: 150-230см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fishing Roi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 10 см |
| Длина в упаковке | 135 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 611 ₴


