-15%

Косметичка жіноча дорожня органайзер колір білий (23х12,5х11,5)
258 ₴
219,30 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка жіноча для зберігання засобів для догляду, для подорожей та аксесуарів для спорту та відпочинку. Косметичка на блискавці розміром 23х12, 5х11, 5 см. Розмір ідеально підходить для зберігання косметики та флаконів. Косметичку завжди можна взяти з собою в дорогу, а в неї покласти необхідні речі.
Матеріал екошкіри. Вологозахисна. Легко протирається. Підходить для всіх випадків життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219,30 ₴




