
Коробка для гачків подвійна 10 відділень Черепашка
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Код: WH003
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка для гачків подвійна 10 відділень. Також можна використовувати для зберігання різної дрібниці. Коробочка дуже компактна. Поміщається у будь-яку кишеню. Зручно носити із собою.
Розмір: 95*60*28;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Крючков |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴


