
Плащ дощовик V-Carp XXL зріст 170см ПВХ розовий (захист для обличчя)
669 ₴
- В наявності
- Код: sem10077
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плащ дощовик V-Carp з захистом для обличчя добре захищає від води і бруду. Плащ можливо використовувати в якості спецодягу, а також в різних видах активного відпочинку на природі.
Висока міцність і стійкість до стирання
Граматичні шви, проклеєні
Застібка на кнопках
Регульований капюшон
Світловідбиваюча смуга
Захист для обличчя
| Розмір | Довжина рукава,см | Об'єм в грудях,см | Довжина, см | Ріст, см |
| XXL | 64 | 118 | 108 | 170 |
| XXXL | 66 | 126 | 121 | 175 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 108 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Наявність капюшона | Так |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | ПВХ |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір плаща | XXL (170см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669 ₴





