Універсальний кілочок для намету або шатра. Дуже міцний і надійний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір в пакованні | |
| Довжина в упаковці | 183 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Ширина в упаковці | 19 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Основні | |
| Сезон | Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴


