
Чохол м'який дві секції NS Triple Rod bag 140x24x20cm
1 060 ₴
- Готово до відправки
- Код: CZ4113
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для двох вудилищ NS Double Rod Bag призначений для зберігання і транспортування двох вудилищ оснащені котушками. Має зовнішній карман для перенесення сачка або підставок під вудилища і обладнаний ручками для перенесення і наплечним ременем.
Чохол не має ребер жорсткості. Місткий.
Розмір: 140x24x20 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість відділень | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 20 см |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴

