Купуйте підсаку і гарантовано отримуйте подарунок:

Залишилося наборів: 1 шт.
Голова карпового підсаку 100х100. Зручний, складаний короповий підсаку. У розкладеному стані його трикутна форма ідеально підходить для виведення особливо великих екземплярів риб (коропів, линів, лящів, головнів, вусанів). Оснащений міцним блоком і суперм'яких сіткою з розміром вічка 5 мм Підсаку має міцні і легкі «вуса» з склопластику довжиною 1 м.
Сітка підсаку не вбирає воду і запахи, швидко сохне після використання. Для максимально надійної стикування з блоком кріплення кінці «вусів» опресовані в металеві трубки. Стандартне гвинтове кріплення дозволяє використовувати будь-які типи ручок.
Ручка для коропового підсаку, відрізняється демократичною ціною. Двочастинна конструкція робить її дуже зручною для транспортування. Для надійного утримання передбачена рознесена ручка, виготовлена з EVA. Металевий наконечник з різьбою додатково зафіксований заклепкою, що виключає втрату голови підсаку, навіть у випадку руйнування клейового з'єднання. Завдяки міцному матеріалу і товстим стінкам ручка стійка до підвищених навантажень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Флагман |
| Діаметр | 100 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 250 см |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Розмір комірки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Форма голови | Трикутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 455 міс |
- Ціна: 1 398 ₴








