Топ продаж
-13%

Коропова поводочница 35см + Подарунок
225 ₴
195,75 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коропова поводочница. Пластиковий кейс для зберігання повідків для коропової лову на легкі снасті — «метод», фідер, поплавкові вудка. Корпус виконаний з легкого і міцного пластику із засувками. Напівпрозора кришка дозволяє візуально оцінити вміст поводочницы, не відкриваючи її. Всередині розташована м'яка вставка з EVA матеріалу, завдяки якій гачки зберігають свою первісну гостроту, і набір шпильок, утримують повідець в натягнутому положенні. Для зберігання шпильок всередині є два відсіки з прозорими міні-коробочками на засувках.
Довжина поводочницы: 35см
Максимальна довжина повідця: 27см
Акція! Кожному покупцю Подарунок!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.18 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 2.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | темно-зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195,75 ₴




