Топ продаж

Сумка коропова Acropolis без коробок РСК-1б
3 345 ₴
- Готово до відправки
- Код: РСК-1б
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рибальська сумка коропова РСК-1 для зберігання і транспортування 6 котушок коропових вудилищ, запасних шпуль для котушок, маркерів, закормочних ракет і інших аксесуарів. Має ручку для перенесення, зручний плечовий ремінь, зовнішній і внутрішній кишені. Укомплектована двома пластиковими коробками розміром 35,5Х21,5Х5см під дрібні риболовні аксесуари (комплект з коробками)
Матеріал: водостійкий поліестер D600, поролон, кожкартон, підкладка поліестер
Довжина: 52 см
Ширина: 40 см
Висота: 25 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 25 см |
| Комплектація: | |
| Комплектація: | без коробок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 345 ₴




