
Сумка фідерна РСФ-1б (комплектація без коробки) Acropolis
2 560 ₴
- Готово до відправки
- Код: РСФ-1б
- +380 (68) 156-48-66
Увага: комплектація без коробки КБ-2
Сумка фидерна ACROPOLIS РСФ-1 розроблена для риболовлі на фідер і болонські вудки. У цій невеликій на вигляд сумці немає ніяких виступаючих кишень і чіпляються деталей. Завдяки компонуванні в середині сумки поміщається стільки, що диву даєшся. Якби це все витягти і возити окремо, то все зайняло б набагато більше місця. Просто економія простору в машині це не все, тут треба згадати ще один закон Мерфі: «Скільки не збирайся, обов'язково щось забудеш». Купивши нову сумку, Ви вище цього закону: Ви не збираєте гарячково все необхідне з різних місць в одне. Тут є місце для ВСЬОГО, що треба мати в сумці для фідерної риболовлі, ВСЕ в одному місці і ВСЕ під рукою. Це і є запорука комфортною риболовлі з новою сумкою РСФ-1 від Акрополіс!
Розмір: 45х28х23 см
В сумку входить:
Акумулятор холоду
Коробка для наживок (модель G011) 13,5х13,5х5 см — 2 шт
Поводочница ПБ (345х82х28 мм)
Чохол для шпуль (на три шпулі)
Матеріали: поліестер D600, ефективна термозахист: пінополіетилен 5 мм, фольгований матеріал підвищеної міцності (ламіноване полотно з переплетених поліпропіленових волокон), підкладка: поліестер D75., D210
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 23 см |
| Комплектація: | |
| Комплектація: | без коробки |
- Ціна: 2 560 ₴





