
Термо-сумка СД-2 для зберігання діпів 23л Acropolis
1 670 ₴
- Готово до відправки
- Код: СД-2
- +380 (68) 156-48-66
Термосумка для зберігання і транспортування діпів, атрактантів, бойлів та насадок, що швидко псуються - Акрополіс СД-2. Укомплектована акумулятором холоду, двома знімними модулями з перегородками. Acropolis СД-2 також може використовуватися як сумка - холодильник для сімейного відпочинку на природі чи в тривалій подорожі автомобілем або іншим транспортним засобом.
Верхня кришка закривається на замок. Сумка має дві міцно пришиті транспортні ручки. Колір сумки класичний - хакі. Туристична сумка Акрополіс добре чиститься, зручна в експлуатації. Має 4-х шарову конструкцію з спеціальним термоізоляційним матеріалом.
Стане в нагоді не лише рибакові, мисливцю, альпіністу, але й звичайному туристу. Купуйте якісні транспортні термосумки в надійного виробника Acropolis.
Розмір: 50x20x23см.
Обсяг - 23 л.
Матеріал: водонепроникний поліестер D600, плівка PVC, пінополіетилен, термозахист.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 1 670 ₴





