
Папір під піцу 28х30 см (вкладиш з пергаменту) упаковка 900шт.
699 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пергамент білий листовий щільністю 30 г/м2 оптом. Виробництво Чехія. Кількість листів в упаковці залежить від розміру і ваги одного листа пергаменту.
Даний пергамент є тонким напівпрозорим шелестящим папером білого кольору.
Цей папір може контактувати з харчовими продуктами, він вологостійкий і жиростійкий.
Завдяки своїй екологічності та жиростійкості пергамент знайшов широке застосування в пакувальній справі. Його використовують як упаковку або підстилку для багатьох видів випічки, хлібобулочних та кондитерських виробів (піца, печиво, тортики, кекси, тістечка та ін.). Цей підпергамент чудово підійде для упаковки продуктів та виробів із невеликим вмістом жиру. Також як пакувальний матеріал застосовується у фармакології.
Це незамінний матеріал для будь-якого фаст-фуду або закладу з їжею на винос.
Жаростійкість даного паперу: КІТ-7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Superpad |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 30 см |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Папір для пакування |
| Колір | Білий |
| Ширина листа | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір аркуша, мм | 20х20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


