
Сумка для спорядження Carp Pro Diamond Carryall 57x37x30 см
3 078 ₴
- Готово до відправки
- Код: CPHD5329
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для рибальського спорядження і одягу Carp Pro Diamond Carryall Bag, виготовлена з міцного вологозахисного матеріалу Oxford 650D з фірмовим камуфляжем. Diamond Carryall Bag має містке основне відділення зі знімним жорстким дном, велику фронтальну кишеню і дві об'ємні бічні кишені для коробок з аксесуарами і спорядженням. Усі кишені і основне відділення обладнані надійними двосторонніми блискавками. Для зручності транспортування сумка CP Diamond Carryall Bag оснащена двома міцними ручками c накладкою на липучці.
Розмір: 57x37x30 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 078 ₴




