
Набір кілочків для кріплення намету довжина 25см (10шт)
610 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 351-29-47
- +380 (68) 156-48-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальні кілки для намету або шатра. Дуже міцні і надійні. У наборі 10 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір в пакованні | |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Довжина в упаковці | 183 см |
| Ширина в упаковці | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кілочка | 25см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Основні | |
| Сезон | Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴


