Купуйте крісло гарантовано отримаєте Подарунок: тримач для вудилища:

Залишок акційних наборів: 1шт.
Прикрепляющийся до крісла тримач для вудилищ встановлюється в будь-якому напрямку, довжина регулюється. різьба підходить до будь голівці держателя. Окремі фіксуються до ніжок адаптери, завдяки чому кріпиться до будь-якого типу стільців.Довжина:100-156 cm.
Крісло з підлокітниками для довготривалої або короткочасної риболовлі, екстра-великого розміру. Регульовані ніжки, відкидається спинка (кілька положень). Регульовані по висоті ніжки даної моделі карпового крісла дозволяють пристосувати крісло до рельєфу будь-якій місцевості, а регульована спинка забезпечує зручне сидяче положення, що зробить ваш відпочинок максимально приємним і комфортним.
Максимальне навантаження: 110 кг
Глибина: 60 см
Ширина 64 см
Висота: 32 см
Висота спинки: 107 см
Вага: 6.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | крісло |
| Колір оббивки | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 64 мм |
- Ціна: 2 949 ₴





